معرفی

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا


مشتری مداری ، کیفیت ، روابط حرفه ای و تمایز محصولات مشتریان از ارکان اصلی این مجموعه مـی باشـد که بـه لطـف پروردگـار و بـا استفـاده از به روز ترین ماشیـن آلات صنعـت چـاپ و نیـروی انسانی متخصـص ، در کنـار نـوین ترین شیوه هـا در بازاریابی و ایده پردازی و تشکیــل اتــاق فــکر متشـکل از طراحــان ، کــارشناســان بازاریابــی و متخصصان صنعت چاپ و بسته بندی و مدیریت تلاش و توانایی پرسنل مجموعه در راستای موفقیت مجموعه و مشتریان توانستـه ایــم به این هــدف دست پیدا کنیم.

آتلیه طراحی مجتمع چاپ آپادانا با در اختیار داشتن کادری مجرب و تحصیل کرده در رشته گرافیک ، آماده طراحی و اجرای خلاقانه ترین شیوه های طراحی نوین روز دنیا می باشد . تیم طراحی آپادانا همراه با متخصصین مجتمع چاپ آپادانا اتاق فکری را تشکیل داده اند تا برای خاص ترین و کارآمدترین نیازهای چاپی و تبلیغاتی مشتریان عزیز آماده ارائه طراحها و ایده های ناب تبلیغاتی و چاپی به بهترین شکل ممکن باشند.


ارتباط با ما مشاهده نمونه کارها

چاپ افست

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا
مجتمع چاپ آپادانا با داشتن تجهیزات کامل و به روز چاپ و آتلیه طراحی فوق حرفه ای مفتخر به انجام کلیه امور چاپ افست می باشد.

چاپ هولوگرام

طراحی و چاپ هولوگرام
چاپ انواع هولوگرام به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای، هولوگرام های دو بعدی و سه بعدی و ...

بسته بندی و جعبه سازی

طراحی و چاپ بسته بندی و جعبه سازی
چاپ جعبه شکلات ، چاپ جعبه کادوئی و فانتزی عطر و ادکلن، چاپ جعبه آرایشی و بهداشتی ،چاپ جعبه صنایع غذایی با مقوایی بهداشتی و پشت توسی ،چاپ جعبه متالایز

هدایای تبلیغاتی

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا
تولید خاص ترین و منحصر به فرد ترین هدایای تبلیغاتی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت کاملا تخصصی توسط آپادانا
021-33919247