مجموعه خدمات

چاپ سررسید 99


چاپ سررسید، از دیگر خدمات مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا است. شما میتوانید تمامی موارد مد نظر خود را برای چاپ سررسید خود مانند لوگوی شرکت، شعارهای تبلیغاتی، متون مورد نظر و یا هر طرح و محتوایی را به صورت تمام رنگی ( چهار رنگ) متناسب با رنگ بندی دلخواه خود چاپ نمایید.

چاپ سررسید با توجه به قیمت مناسب چاپ آپادانا، از مقرون به صرفه ترین نوع و جدیدترین روشهای تبلیغات و افزایش اعتبار برند و شرکت شما خواهد بود.

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا، به دلیل چاپ بی واسطه و دست اول در تولید سررسید تبلیغاتی 99، امکان ارائه مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را در چاپ انواع سررسید تبلیغاتی دارد.


مشاهده نمونه کارها
چرا آپادانا ؟

ویژگی های چاپ سررسید 99 توسط آپادانا


  • چاپ اختصاصی سررسید
  • طراحی اختصاصی سررسید
  • کیفیت چاپ متمایز
  • بهترین نوع صحافی با جدیدترین دستگاه های صحافی
  • تحویل سررسید در کمترین زمان ممکن
  • سرعت عمل در طراحی ، چاپ و صحافی
  • کیفیت بالای جلد گالینگور گلاسه سلفونی با چاپ رنگی و اختصاصی
  • کیفیت بالای و تنوع در نوع جلد چرمی و ترمو
کد محصولات سررسید و تقویم

سررسید و تقویم های قابل چاپ توسط آپادانا


چاپ سررسید اروپایی 99

سررسید اروپایی ابعاد کوچکتری نسبت به  سررسید های سایز وزیری و مدیریتی دارد. سررسید اروپایی خوش دست تر و ظریف تر از سایر سررسید هاست و به همین دلیل جزو بهترین گزینه های انتخابی مشتریان می باشد.

شما میتوانید لوگوی خود را بر روی جلد حک کنید و هم چنین می توانید چند صفحه تبلیغاتی را برای افزایش برند سازی شرکت خود به ابتدای سررسید خود اضافه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چاپ سررسید مدیریتی و نفیس 99

سررسید های مدیریتی و وزیری همان سررسید های روزشمار معمول هستند که در سایز بزرگتری چاپ و تولید می شوند و برای اختصاصی کردن سررسید برای شرکت شخصی، میتوان لوگوی شرکت را داخل و خارج از سررسید چاپ نمود.

از انواع چاپ بر روی سررسید مدیریتی و نفیس 99 میتوان به چاپ روی جلد، لت، چاپ ترام، چاپ روی روبان سررسید و ...  می باشد.

 

چاپ تقویم دیواری 99

چاپ تقویم دیواری 99 به صورت اختصاصی در صورت انتخاب تیراژ بالاتر بسیار ارزان تر از چاپ عمومی آن می باشد. 

در چاپ اختصاصی تقویم رومیزی هیچ محدودیتی جهت ابعاد، برش کار ، چاپ و رنگ آن وجود ندارد و میتواند کاملا به دلخواه مشتری تغییر پیدا کند.

چاپ تقویم رومیزی 99

تولید و چاپ انواع تقویم رومیزی دیواری و زیر دستی در ابعاد  مختلف طبق سفارش مشتری ، با طراحی و چاپ اختصاصی در طرح ها و رنگ های مختلف طبق سفارش مشتری ، پایه ایندلبرد یا گالینگور ، صفحات گلاسه معمولی ،سلفون یا یووی با طراحی اختصاصی به صورت 12 برگ یا 6 برگ

نمونه های تولید شده

نمونه سررسید ها و تقویم های چاپ شده


جعبه/چاپ جعبه/ هارد باکس/چاپ هارد باکس/هولوگرام/ چاپ کارتن لمینتی/کارتن لمینتی/ کاتالوگ/چاپ کاتالوگ/ ساک دستی/ چاپ ساک دستی/ جعبه دارویی/ جعبه شکلات/ جعبه خرما/ جعبه دستمال کاغذی/ جعبه پیراهن/چاپ سررسید

چاپ سررسید، از دیگر خدمات مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا است. شما میتوانید تمامی موارد مد نظر خود را برای چاپ سررسید خود مانند لوگوی شرکت، شعارهای تبلیغاتی، متون مورد نظر و یا هر طرح و محتوایی را به صورت تمام رنگی ( چهار رنگ) متناسب با رنگ بندی دلخواه خود چاپ نمایید.
چاپ سررسید با توجه به قیمت مناسب چاپ آپادانا، از مقرون به صرفه ترین نوع و جدیدترین روشهای تبلیغات و افزایش اعتبار برند و شرکت شما خواهد بود. </p>
<p>مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا، به دلیل چاپ بی واسطه و دست اول در تولید سررسید تبلیغاتی 99، امکان ارائه مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را در چاپ انواع سررسید تبلیغاتی دارد.