مجموعه خدمات

چاپ سررسید 1403


چاپ سررسید، از دیگر خدمات مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا است. شما میتوانید تمامی موارد مد نظر خود را برای چاپ سررسید خود مانند لوگوی شرکت، شعارهای تبلیغاتی، متون مورد نظر و یا هر طرح و محتوایی را به صورت تمام رنگی ( چهار رنگ) متناسب با رنگ بندی دلخواه خود چاپ نمایید.

چاپ سررسید با توجه به قیمت مناسب چاپ آپادانا، از مقرون به صرفه ترین نوع و جدیدترین روشهای تبلیغات و افزایش اعتبار برند و شرکت شما خواهد بود.

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا، به دلیل چاپ بی واسطه و دست اول در تولید سررسید تبلیغاتی 99، امکان ارائه مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت را در چاپ انواع سررسید تبلیغاتی دارد.

چرا آپادانا ؟

ویژگی های چاپ سررسید 1403 توسط آپادانا


  • چاپ اختصاصی سررسید
  • طراحی اختصاصی سررسید
  • کیفیت چاپ متمایز
  • بهترین نوع صحافی با جدیدترین دستگاه های صحافی
  • تحویل سررسید در کمترین زمان ممکن
  • سرعت عمل در طراحی ، چاپ و صحافی
  • کیفیت بالای جلد گالینگور گلاسه سلفونی با چاپ رنگی و اختصاصی
  • کیفیت بالای و تنوع در نوع جلد چرمی و ترمو
کد محصولات سررسید و تقویم

سررسید و تقویم های قابل چاپ توسط آپادانا


چاپ سررسید اروپایی 1403

سررسید اروپایی ابعاد کوچکتری نسبت به  سررسید های سایز وزیری و مدیریتی دارد. سررسید اروپایی خوش دست تر و ظریف تر از سایر سررسید هاست و به همین دلیل جزو بهترین گزینه های انتخابی مشتریان می باشد.

شما میتوانید لوگوی خود را بر روی جلد حک کنید و هم چنین می توانید چند صفحه تبلیغاتی را برای افزایش برند سازی شرکت خود به ابتدای سررسید خود اضافه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چاپ سررسید مدیریتی و نفیس 1403

سررسید های مدیریتی و وزیری همان سررسید های روزشمار معمول هستند که در سایز بزرگتری چاپ و تولید می شوند و برای اختصاصی کردن سررسید برای شرکت شخصی، میتوان لوگوی شرکت را داخل و خارج از سررسید چاپ نمود.

از انواع چاپ بر روی سررسید مدیریتی و نفیس 99 میتوان به چاپ روی جلد، لت، چاپ ترام، چاپ روی روبان سررسید و ...  می باشد.

 

چاپ تقویم دیواری 1403

چاپ تقویم دیواری 1403 به صورت اختصاصی در صورت انتخاب تیراژ بالاتر بسیار ارزان تر از چاپ عمومی آن می باشد. 

در چاپ اختصاصی تقویم رومیزی هیچ محدودیتی جهت ابعاد، برش کار ، چاپ و رنگ آن وجود ندارد و میتواند کاملا به دلخواه مشتری تغییر پیدا کند.

چاپ تقویم رومیزی 1403

تولید و چاپ انواع تقویم رومیزی دیواری و زیر دستی در ابعاد  مختلف طبق سفارش مشتری ، با طراحی و چاپ اختصاصی در طرح ها و رنگ های مختلف طبق سفارش مشتری ، پایه ایندلبرد یا گالینگور ، صفحات گلاسه معمولی ،سلفون یا یووی با طراحی اختصاصی به صورت 12 برگ یا 6 برگ

نمونه های تولید شده

نمونه سررسید ها و تقویم های چاپ شده


چاپ سالنامه اختصاصی 1403

چاپ سررسید یکی از خدماتی است ، که برای تبلیغات و مطرح شدن استفاده می شود.

البته می توان سررسید را دفتریادداشت نیزگفت. این نوع دفتردربسیاری ازمراکز مورد استفاده قرارمی گیرد. مراکز و مجموعه های مختلف می توانند، با استفاده سررسید کسب و کارخود را معرفی کنند. این صنعت طی چند سال اخیررشد بسیارخوبی را داشته است. سررسید یا همان دفتر تقویمی یادداشت دفتری است ، که با استفاده ازآن می توان مجموعه ی خود را معرفی کنید.

 برای این کارمی توان لوگوی خود ، شعارهای تبلیغاتی ، متن های مناسب کسب و کارخود و البته طرح هایی را چاپ کرد.

این کاریک نوع تبلیغات برای کارخود تلقی می شود. این امر برای پی برد در فروش و ارائه خدمات بسیارمناسب است. بازاریابی و مطرح شدن درهر صنف کاری اهمیت زیادی دارد.  

چاپ سررسید اختصاصی در آپاجاپ

چاپ سررسید آپادانا  یکی از خدمات درمرکز تخصصی چاپ و بسته بندی آپادانا می باشد.

این مرکز با قیمت بسیارمناسب برای تمامی خدمات خود ، توانسته با بسیاری ازمجموعه ها همکاری طولانی مدت داشته باشد. این مجموعه بدون واسطه کاررا به مشتریان ارائه می کند. کیفیت و سرعت درتحویل دادن سفارش ازموارد مهم دراین مجموعه با سابقه است. زمان برای بسیاری ازموارد ازاهمیت زیادی برخورداراست. سرعت در چاپ و آماده کردن سررسید بسیارمهم است. از این رو در ادامه این مطلب مخاطبان را با مرکز تخصصی چاپ و بسته بندی آشنا خواهیم کرد. این مجموعه با همکاری ، با تیم با تجربه در خدمات چاپ و خدمات بعد ازچاپ بسیارفعال می باشد.

البته این موضوع نیزرا باید گفت که ، تجهیزات چاپ نیز بسیاردر کیفیت تاثیر دارد که درادامه این مطلب توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد. با آپادانا همراه باشید.

چاپ سررسید باکیفیت

چاپ سررسید باید دارای ویژگی هایی باشد، که جذاب باشد و بتواند مشتریان وکسانی که استفاده می کنند را تحت تاثیرقراردهند.

کیفیت و کارایی درهرمحصولی بسیاراهمیت دارد. ازاین روبرای پیش برد اهداف خود باید بفکرکیفیت خوب بود. بسیاری از چاپ ها به علت های مختلف خراب می شوند و یا ، آن کارایی را ندارند.

از مواردی که بسیاراهمیت دارد، کیفیت مقوا و یا کاغذ است. البته مرکبی که برای چاپ استفاده می شود، باید مرکب خوبی باشد. البته دراین زمینه کارهای دستگاه چاپ نیز تاثیردارد. دستگاه درصنعت چاپ بسیارموثر است. دستگاه چاپ باید بسیار باکیفیت کارهای چاپ را انجام دهد. مجموعه ای که این کار را انجام می دهد ، باید دارای تمامی ویژگی های خوب و باکیفیت باشد. چاپ خوب برای پیشرفت و به هدف رسیدن بسیار تاثیر مثبت دارد.

البته موارد دیگر نیز هستن مثل فروش بیشترو کمتر شدن هزیمه های اضافی.  

 

طراحی و چاپ سررسید مختص برند شما

طراحی نیز در این صنعت بسیار موثروتاثیرگذاراست.

طراحی ها باید دارای چند ویژگی باشد، که بتواند نظرمخاطبان را به خود جلب کند. ازمواردی که دراین زمینه باید گفت، طراحی جذاب با استراتژی منحصربه فرد می باشد. استفاده ازرنگ های خاص به این کار کمک بسیاری می کند. رنگ درهرزمینه ای بسیارمهم است. رنگ خاص برای کسب وکاربهترمی باشد ، به این دلیل که مخصوص آن مجموعه و البته با لوگو آن مرکز باید طراحی شود. برای مطرح شدن بیشتر، تاثیر به سزایی دارد. نوع ایده ای که برای طرح داده می شود ، باید با آن کسب و کارهمخوانی داشته باشد. بعنوان مثال سختی در زمینه فست فود فعالیت می کند ، باید یه طرح و رنگی را انتخاب کند، که منحصربه فرد باشد. دلیل این حرف این است که ، توی ذهن مشتریان راحت تر بماند.

در نتیجه طرح در این صنعت ازاهمیت زیادی برخورداراست.  

بازاریابی و چاپ سررسید

 همانطور که می دانید بازاریابی یکی از موارد مهم در زمینه درآمد بیشتر می باشد.

البته مطرح شدن نیز بسیار اهمیت دارد. بسیاری از شرکت ها ، کارخانه ها و مجموعه های بزرگ برای پیشرفت در زمینه کاری ، خود به بازاریابی احتیاج دارند. دیده شدن و مطرح شدن خود باعث فروش بیشترمی شود. چاپ سررسید نیز یکی از راه های برای بازاریابی و فروش است. این محصول بسیار جالب و پر کاربرد بصورت تقویم تولید می شود. افراد می توانند ازاین وسیله برای دفتریادداشت ، دفتر تلفن ، نوشتن کارهای روزمره و بسیاری دیگرکاربرد استفاده کنند. این وسیله پرکاربرد بسیاراستفاده می شود.

این راه یکی از راه های بازاریابی با هزینه کم می باشد. امروزه چندین مدل بازاریابی هست که ممکن است ، بسیارهزینه بالایی داشته باشد. اما لازم به گفتن است که این نوع بازاریابی یا مطرح شدن بسیار دارای مزایا می باشد.  

چاپ سررسید در معتبرترین مرکز تخصصی

همانطورکه گفته شد ، این صنعت یکی از صنعت های مهم برای مطرح شدن و بازاریابی است.

آپاچاپ آپاچاپ با نام قدیمی آپادانا با سه دهه فعالیت در زمینه چاپ ، چاپ کاتالوگ ، چاپ هارد باکس، چاپ کارتن ، چاپ هولوگرام ، چاپ ساک دستی و … آمادگی ارائه خدمات وعقد قرارداد با ارگان ها ، سازمان ها ، کارخانه ها و مراکز دیگر می باشد. هدف ما جلب رضایت شما می باشد.

آپــــــاچــــاپ

آپاچاپ با نام قدیمی آپادانا  با سه دهه فعالیت در زمینه  جعبه ، چاپ کاتالوگ ،چاپ هارد باکس، چاپ کارتن ، چاپ هولوگرام ، چاپ ساک دستی و … آمادگی ارائه خدمات و عقد قرارداد با ارگان ها ، سازمان ها ، کارخانه ها و مراکز دیگر می باشد. هدف ما جلب رضایت شما می باشد.

راههای ارتباط با ما

تلفن سفارشات
09125225155 – 09305225155
ادرس دفتر مرکزی
تهران- خیابان جمهوری نرسیده به میدان بهارستان – کوچه مراغه ای –پلاک 3- طبقه 4- واحد 404