22 اردیبهشت 1403

8 نکته بسته بندی تبلیغاتی + 30 نمونه بسته بندی خلاقانه

در این بخش به 8 نکته مهم در طراحی بسته بندی خلاقانه محصولات میپردازیم که میتواند در کنار چاپ بسته بندی ارزان، فروش بیشتر را برای شما به همراه بیاورد
22 اردیبهشت 1403

15 روش کاهش هزینه های چاپ و بسته بندی | تضمینی 100%

تکنیک های موثر و تضمینی کاهش قیمت چاپ جعبه، چاپ کارتن و بسته بندی، چگونه کمترین قیمت چاپ و بسته بندی را بدست بیاوریم ؟ همگی مواردی است که در این صفحه به آن می پردازیم.
26 آبان 1402

معرفی روش های چاپ کارتن محصولات + 15 نکته مهم

بررسی جامع و کاربردی روش‌های مختلف چاپ روی کارتن و کارتن سازی می‌پردازیم و مزایا، معایب و کاربردهای هر روش مطالبی است که در این صفحه میتوانید پیدا کنید.
19 آبان 1402

+11 روش چاپ جعبه بسته بندی [انتخاب بهترین روش چاپ روی جعبه]

معرفی 11 روش از بهترین روشهای چاپ جعبه و بسته بندی محصولات در آپاچاپ؛ چاپ افست، دیجیتال، فلکسو، هلیوگراور، لیزری، برجسته، یو وی، سیلک اسکرین، طلاکوب و ...
11 آبان 1402

مستر هولوگرام چیست ؟ (مراحل ساخت و تولید کلیشه یا مسترهولوگرام)

مستر هولوگرام یا همان کلیشه هولوگرام ، پیش نیاز اصلی و مهم در تولید برچسب‌های هولوگرام، یک صفحه از جنس فلز است که نقش یک قالب بسیار دقیق را ایفا می‌کند.
23 اردیبهشت 1402

کامل ترین تاریخچه صنعت چاپ و بسته بندی جعبه در ایران

معرفی و بررسی تاریخچه ورود صنعت چاپ و بسته بندی به ایران، از دوران باستان تا عصر حاضر موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم.
4 مرداد 1399

کاربرد چاپ جعبه بسته بندی محصولات + 5 نکته مهم

در این مقاله به بررسی کاربردهای جعبه بسته بندی محصولات در صنایع مختلف می پردازیم و در انتها 5 نکته بسیار مهم در مورد کاربردهای بسته بندی به شما ارائه میدهیم.
10 خرداد 1399

هولوگرام چیست ؟ معرفی انواع هولوگرام + کاردبردها و ویژگی ها

به زبان ساده، هولوگرام ها یک سری تصاویر سه بعدی هستند که از پرتوهای تداخل کننده نوری ایجاد شده اند و تصویر اجسام واقعی فیزیکی را منعکس میکنند.
14 اردیبهشت 1399

چاپ متالایز چیست؟ [کاربردها، ویژگی ها، معایب و مزایای چاپ متالایز]

چاپ متالایز نوعی از روش چاپ روی متریال اولیه خاصی است که در بسته بندی محصولات در صنایع مختلف مانند چاپ جعبه های دارویی، بهداشتی و ...
6 بهمن 1398

اصول بسته بندی [12 نکته مهم در طراحی بسته بندی اصولی]

اصول بسته بندی از با اهمیت ترین مواردیست که در تمام دنیا حائز اهمیت است. در این مقاله به بررسی و معرفی اصول مهم در صنعت چاپ بسته بندی میپردازیم.
1 دی 1398

راه و بی راه کاغذ [تاثیر آن در چاپ و بسته بندی + راهنمای انتخاب]

راه و بیراه کاغذ به جهت قرارگیری الیاف کاغذ نسبت به طول آن گفته میشود. به بیان دیگر، اگر الیاف در راستای طول کاغذ قرار گیرند، به آن راه می‌گویند و اگر الیاف عمود بر طول کاغذ باشند، به آن بیراه می‌گویند.