مجموعه خدمات

چاپ جعبه و کارتن خرما صادراتی اختصاصی


چاپ تخصصی بسته بندی و جعبه خرما صادراتی در آپاچاپ تخصصی ترین مرکز چاپ و بسته بندی کارتن خرما صادراتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، ارسال فوری سفارشات

 • قیمت چاپ جعبه خرما
 • عوامل تاثرگذار در هزینه تولید کارتن خرما
 • حداقل تیراژ چاپ جعبه خرما
 • طراحی جعبه خرما به صورت اصولی و درست
 • انواع بسته بندی خرما
 • انواع ظروف برای بسته بندی خرما
 • مراحل سفارش و خرید چاپ کارتن خرما

در مجتمع چاپ و بسته بندی آپاچاپ، کارشناسان ما از لحظه اولین تماس تا تحویل سفارشات شما، همواره با ارائه مشاوره های تخصصی رایگان در کنار شما خواهند بود.

تضمین بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

قیمت چاپ جعبه خرما

قیمت چاپ جعبه خرما

قیمت چاپ کارتن و جعبه خرما وابسته به عوامل بسیار زیادی مانند نوع مقوا، ابعاد جعبه و کارتن خرما، تیراژ چاپی، نوع چاپ روی مقوا و خدمات پس از چاپ بستگی دارد. در این بخش به بررسی این چند عامل مهم در تعیین هزینه چاپ جعبه خرما میپردازیم:

 • نوع کاغذ و مقوا: قیمت مقوای مورد استفاده در تولید کارتن خرما، با توجه به نوع و کفیت آن یک عامل بسیار مهم در تعیین قیمت سفارش جعبه خرما است.
 • ابعاد کارتن و جعبه: هر چه ابعاد کارتن و جعبه خرما بزرگ تر باشد در نتیجه آن مقوای مصرفی بیشتر و به دنبال آن هزینه تولید کارتن بیشتر خواهد شد.
 • تیراژ: در نظر داشته باشید با بالا رفتن تیراژ ساخت جعبه خرما، قیمت به ازای هر یک جعبه کمتر خواهد شد.
 • طرح و برش جعبه: هر چه طراحی جعبه خرما پیچیده تر باشد و دارای برش های بیشتری باشد در نتیجه آن قیمت تولید آن بیشتر خواهد شد.
 • خدمات پس از چاپ: خدمات پس از چاپ مانند برش ها، یو وی و روکش ها (مانند سلفون) بدیهی است که بر روی قیمت تمام شده جعبه خرما تاثیرگذار است.

نکاتی به منظور چاپ جعبه خرما ارزان و مقرون به صرفه

با رعایت نکاتی که در بخش زیر ارائه شده است میتوانید چاپ جعبه ارزان تر و مقرون به صرفه تری داشته باشید:

 1. انتخاب کاغذ و مقوای مناسب : از کاغذهای متناسب با نیاز خود و ضخامت مناسب استفاده کنید.
 2. طراحی ساده و به دور از پیچیدگی : در طراحی جعبه خرما خود از پیچیدگی ها و برش های اضافی خودداری کنید.
 3. افزایش تیراژ: به مظور کاهش هزینه چاپ کارتن خرما به ازای هر یک جعبه تیراژ چاپی را افزایش دهید.

جدول میزان تاثیر عوامل مختلف در قیمت چاپ جعبه و بسته بندی خرما

عامل تاثیر   بر قیمت توضیحات
نوع   کاغذ و مقوا زیاد قیمت   مقوا، کارتن و پلاستیک با توجه به نوع، کیفیت و ضخامت آنها متفاوت است.
ابعاد   جعبه و کارتن زیاد هرچه   ابعاد جعبه و کارتن بزرگتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
تیراژ کم قیمت   چاپ در تیراژهای بالا، به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌های تولید، مقرون به صرفه‌تر   است.
نوع   چاپ متوسط قیمت   چاپ افست، فلکسو و دیجیتال با یکدیگر متفاوت است. چاپ افست به دلیل کیفیت   بالاتر، قیمت بیشتری دارد.
طراحی   جعبه متوسط هرچه   طرح چاپ شده پیچیده‌تر و رنگی‌تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
خدمات   پس از چاپ کم خدمات   پس از چاپ مانند روکش، برجسته‌سازی و برش، به قیمت نهایی اضافه می‌شود.

چاپ جعبه برای محصولات شما در تمامی اشکال و در تمامی صنایع در تیراژ موزد نیاز شما قابل انجام است. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و استعلام قیمت دقیق با کارشناسان آپاچاپ در تماس باشید.

حداقل تیراژ و مدت زمان تحویل سفارشات چاپ بسته بندی کارتن خرما

حداقل تیراژ و مدت زمان تحویل سفارش چاپ جعبه محصول شما به عوامل زیادی مانند ابعاد و اندازه، نوع چاپ جعبه، برش و خدمات پس از چاپ، ظرفیت چاپخانه بستگی دارد.

به صورت کلی حداقل تیراژ برای چاپ روی جعبه و یا کارتن خرما معمولا 1000 عدد و مدت زمان تحویل سفارش جعبه خرما حدود 2 تا 3 هفته می باشد. شما میتوانید برای دریافت حداقل تیراژ و زمان دقیق تحویل با کارشناسان آپاچاپ به شماره 33919247-021 تماس بگیرید.

طراحی جعبه خرما و کارتن بسته بندی

طراحی اصولی و خلاقانه جعبه و کارتن خرما صادراتی و مضافتی از این رو اهمیت ویژه ای دارد که میتواند باعث جذب مشتری، حفظ کیفیت، ارائه اطلاعات صحیح روی بسته بندی و تبلیغات و بازاریابی موثر شما شود.

در طراحی گرافیک و بسته بندی جعبه خرما باید اصولی را رعایت کنید تا بتوانید به بهترین شکل از ظرفیت موجود استفاده را ببرید.

اصول طراحی جعبه خرما و کارتن بسته بندی

 • خلاقیت و نوآوری: برای اینکه جعبه خرما شما در بین چندین محصول و برند در قفسه های فروشگاهی جلب توجه کند باید حتما عنصر خلاقیت را چاشنی طراحی گرافیکی خود کنید تا بتوانید نگاه ها را به سمت خود جلب کنید.
 • تناسب طراحی و نوع محصول: طراحی بسته بندی خرما باید با محوصل داخل جعبه مانند خرمای مضافتی، پیارم، کبکاب و ... تناسب داشته باشد.
 • توجه به مشتریان هدف: شما باید به نوع مخاطب هدف، سن، کشور و علایق آنها توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید برای فروش محصول در هر منطقه ای بهترین عملکرد را داشته باشید.
 • خوانایی: توجه داشته باشید استفاده از طراحی و تایپوگرافی های خوانا و واضح اصول اولیه هر بسته بندی محصول است.
 • دوام: طراحی و برش جعبه محصول را باید طوری طراحی کنید تا بیشتری دوام و استقامت را داشته باشد تا در جایجایی ها و قفسه های فروشگاهی دچار خرابی و پارگی نشود.
 • سازگار با محیط زیست: در نظر داشته باشید برای ایجاد حس خوب در مشتریان پیشنهاد میکنیم از مقوایی برای چاپ جعبه خود استفاده کنید که بیشترین سازگاری با محیط زیست را داشته باشد و این مورد را روی جعبه بسته بندی خود ذکر کنید تا مشتری در جریان این امر باشد.

ایده‌هایی برای طراحی خلاقانه جعبه خرما و کارتن بسته بندی

 • استفاده از تصاویر جذاب و با کیفیت: از تصاویر با کیفیت خرما (متناسب با محصول داخل جعبه) و هم چنین تصاویر مربوط به محصول و مشتریان مخاطب خود استفاده کنید.
 • استفاده از رنگ های خاص: از رنگ های خاص به منظور جلب توجه دید مشتریان استفاده کنید فقط توجه داشته باشید این رنگ ها باید در چهارچوب برند و پالت رنگی آن باشد.
 • استفاده از طرح های سنتی: میتوانید از طرح و نقش های سنتی ایرانی خلاقانه و با کیفیت استفاده کنید تا به جعبه خرما شما هویت ایرانی ببخشد.
 • استفاده از اشکال هندسی: برای ایجاد و طراجی جعبه بسته بندی مدرن میتوانید از اشکال هندسی و طرح های انتزاعی استفاده کنید.
 • استفاده از تایپوگرافی خلاقانه: استفاده از فونت های خلاقانه و تایپوگرافی های خاص در کنار خوانا بودن میتواند در فروش محصولات به دیده شدن جعبه خرما برند شما تاثیرگذار باشد.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و استانداردهای طراحی جعبه خرما میتوانید از انجمن بین‌المللی گرافیک و بسته‌بندی (IAPG) از این لینک استفاده کنید.

حتما به منظور استعلام قیمت دقیق و دریافت هزینه تمام شده چاپ جعبه، با کارشناسان آپاچاپ به شماره 33919247-021 تماس بگیرید.

انواع بسته بندی خرما

بسته بندی خرما چه جعبه و چه کارتن با توجه به دسته بندی های زیر انجام میشود:

 • بسته بندی مختص مصرف کننده نهایی
 • بسته بندی خرما به منظور صادرات و در کلاس جهانی
 • بسته بندی کارتن مختص عمده فروشان و بنکدران

انواع ظروف برای بسته بندی خرما

چاپ جعبه و کارتن بسته بندی خرما در انواع ظروف که همگی زیرمجموعه ای از خدمات چاپ جعبه آپاچاپ هستند انجام میشود. در لیست زیر به تعدادی از این مدل جعبه ها اشاره میکنم:

 • جعبه هاردباکس خرما (استفاده از خدمات چاپ جعبه هاردباکس آپاچاپ). هارد باکس ها یا همان جعبه های سخت بیشتر برای هدیه دادن مناسب هستند و خرماهای لوکس و شیک را در این بسته بندی قرار میدهند.
 • جعبه پنجره ای و شفاف خرما: در این مدل بسته بندی خرما، قسمت یا تمامی محصول داخلی بسته بندی قابل مشاهده است که حس اطمینان بیشتری را به مخاطب ارائه میدهد.
 • جعبه کشویی خرما (پیشنهاد برای خرما صادراتی) : این مدل جعبه خاص تر و زیباتر از سایر جعبه های خرما است.
 • جعبه خرما کرافت: این مدل بسته بندی خرما در کنار اینکه قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است ولی به دلیل اینکه به زیبایی سایر جعبه ها نیست طرفداران کمتری را دارد و بیشتر به درد بسته بندی های خرما در کارخانه های کوچک میخورد.
 • جعبه فلزی خرما: یکی از گرانترین نوع بسته بندی خرما است که همواره به منظور صادرات خرما از آن استفاده میشود.
 • استند خرما برای قرار دادن در فروشگاه

مراحل سفارش و خرید چاپ کارتن خرما

به منظور سفارش و خرید جعبه خرما (کارتن خرما) بهتر است راهنمای زیر را مطالعه کنید تا بتوانید متناسب با نوع محصول خود و بودجه مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشید:

انتخاب چاپخانه چاپ و بسته بندی

اولین قدم و شاد مهمترین قدم در زمینه چاپ جعبه و کارتن خرما، انتخاب چاپخانه است که بهترین پیشنهاد را با بهترین مبلغ به شما ارائه دهد.

 • سابقه و تجربه بالا در زمینه چاپ و بسته بندی داشته باشد.
 • کیفیت مقوا و کاغذهای مصرفی در این چاپخانه بالاترین باشد.
 • قیمت را به صورت دسته اول و نه از طریق واسطه اعلام کند.
 • خدمات پس از چاپ کاملی را برای تولید یه جعبه خاص ارائه کند.
 • خدمات پس از فروش و نحوه ارسال کاملی را ارائه کند.

تعیین نوع، ابعاد و اندازه کارتن بسته بندی

در مرحله بعد باید متناسب با نوع محصول و جامعه هدف خود نوع جعبه و ابعاد و اندازه آن را تعیین کنید.

توجه داشته باشید که انواع مختلفی از کارتن و جعبه خرما در بازار قابل سفارش و خرید است. مانند کارتن مادر خرما، کارتن ته بسته، جعبه کیبوردی، جعبه ایندربرد و ... ولی شما باید کارتن را متناسب با نوع خرما و تعداد داخل آن انتخاب کنید.

انتخاب طرح و جنس مقوای کارتن

برای طراحی کارتن خرما میتوانید از طرح آماده، طراحی خودتان و یا طراحی حرفه ای و تخصصی طراحان آپاچاپ استفاده کنید.

مقوای کارتن نیز باید متناسب با نوع، حجم و وزن خرمای شما باشد. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان در این مورد میتوانید با شماره 33919247-021 تماس بگیرید.

ثبت سفارش خرید جعبه خرما

در این مرحله باید سفارش خود را در چاپخانه مورد نظر ثبت کنید. و اطلاعات کامل را شامل طرح، شماره های تماس، مجوزها و .. به آپاچاپ ارسال کنید.

دریافت نمونه اولیه ساخته شده جعبه

در آپاچاپ بعد از سفارش چاپ جعبه خرما و قبل از تولید انبوه جعبه ها، نمونه اولیه برای شما ارسال خواهد شد تا در صورت نیاز به تغییرات، اصلاحات انجام شود.

پرداخت و تحویل سفارشات چاپ بسته بندی خرما

در نهایت بعد از آماده شدن سفارش شما، کارشناسان ارسال آپاچاپ با هماهنگی شما، جعبه های آماده شده شما را در هر جای ایران که باشید ارسال خواهد کرد.

بهترین زمان عرضه خرما و چاپ جعبه بسته بندی آن

بهترین زمان عرضه خرما در فروشگاه ها، ماه مبارک رمضان است. در نتیجه شما اگر میخواهید فروش زیاد در این بازار را از دست ندهید چند ماه زودتر باید نسبت به طراحی و چاپ جعبه خرما و بسته بندی کارتن آن اقدام کنید.

راهنمای انتخاب بهترین چاپخانه برای چاپ روی کارتن خرما بسته بندی

برای داشتن یک جعبه محصول با کیفیت و با قیمت مناسب در اولین مرحله باید یک چاپخانه معتبر پیدا کنید. انتخاب بهترین چاپخانه کار آسانی نیست اما ما در این بخش به فاکتورهایی جهت رسیدن و انتخاب بهترین چاپخانه برای چاپ جعبه ها و بسته بندی های خرما اشاره میکنیم:

سابقه و نمونه کار

اولین قدم و شاید مهمترین قدم در انتخاب بهترین چاپخانه، بررسی سابقه و تجربه آن چاپخانه و در نهایت نمونه کارهای چاپ و بسته بندی آن است. توجه داشته باشید آپاچاپ بیش از 20 سال سابقه در چاپ و بسته بندی محصولات را دارد.

کیفیت چاپ بالا

کیفیت چاپ بالا یکی از مهمترین فاکتورهایی است که میتواند در نهایت به بالا بودن کیفیت جعبه اختصاصی لامپ شما منجر شود. توجه داشته باشید چاپخانه ای که قصد سفارش تولید جعبه و بسته بندی را دارید بروزترین و بالاترین مدل دستگاه چاپ جعبه و بسته بندی را داشته باشد.

قیمت مناسب

قیمت چاپ جعبه ، یکی از دیگر از عوامل مهم در انتخاب بهترین چاپخانه می باشد. همواره سعی کنید به دنبال سفارش چاپ جعبه به صورت مستقیم به چاپخانه باشید. با انتخاب آپاچاپ میتوانید به صورت مستقیم به چاپخانه سفارش جعبه سازی خود را ارسال کنید.

خدمات بعد از چاپ

چاپخانه ای را انتخاب کنید که خدمات پس از چاپ کامل تری را به شما ارائه دهد. در آپاچاپ تمامی خدمات پس از چاپ مانند سلفون (روکش)، برش های تخصصی و حرفه ای، یو وی و ... با بالاترین کیفیت انجام میشود.

سرعت در تحویل سفارشات

سرعت تحویل سفارشات چاپ جعبه به صورت مستقیم به وسعت چاپخانه، نوع دستگاه های برش و چاپ، مهارت و تخصص تکنسین ها و مدیریت قدرتنمد چاپخانه بستگی دارد.

تعهد و مسئولیت پذیری

با چاپخانه ای قرارداد چاپ بسته بندی خرما را امضا کنید که تعهد و مسئولیت زمان و کیفیت را بر عهده بگیرد. در آپاچاپ تمامی سفارش های چاپ و تولید جعبه با ضمانت کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت ارائه میشود.

مشاوره تخصصی

سعی کنید با مجموعه ای همکاری کنید که به صورت صادقانه و تخصصی مشاوره قبل از خرید را به شما ارائه میدهد. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان چاپ جعبه با شماره 33919247-021 تماس بگیرید.

چرا آپاچاپ را برای چاپ جعبه خرما انتخاب کنیم ؟

 • بیش از 20 سال تجربه و سابقه در زمینه چاپ و بسته بندی
 • کیفیت بالا چاپ با استفاده از بروزترین دستگاه های چاپ جعبه و بسته بندی
 • کاغذ مصرفی در تمامی جعبه های تولیدی آپاچاپ از بهترین برندها انتخاب میشود.
 • قیمت ها در آپاچاپ کاملا رقابتی و تضمینی هستند.
 • ارائه مشاوره به صورت رایگان و تخصصی برای تمام مشتریان انجام خواهد شد.
 • طراحی بسته بندی و جعبه در تیراژهای بالا به صورت کاملا رایگان انجام می شود.

چاپ انواع بسته بندی و جعبه

نمونه چاپ جعبه خرما صادراتی

در اینجا می توانید نمونه هایی از جعبه و کارتن خرما  که توسط آپاچاپ چاپ شده اند را مشاهده کنید:

تخصصی ترین مرکز چاپ جعبه بسته بندی

برخی از مهمترین سوالات رایج چاپ روی کارتن بسته بندی خرما

انواع مقوایی که در ساخت جعبه خرما استفاده میشود چیست ؟
متداول ترین کاغذهایی که برای تولید جعبه خرما استفاده میشوند عبارتند از مقوای معمولی، کارتن های چندلایه، مقواهای بازیافتی که میتواند به کاهش هزینه ها کمک کند.
مناسب ترین ابعاد و اندازه برای چاپ جعبه خرما چه اندازه ای است؟
ابعاد جعبه و کارتن خرما باید متناسب با محصولو تعداد داخل بسته بندی باشد.
چه طرحی برای چاپ روی جعبه خرما و کارتن آن مناسب است ؟
طرح روی جعبه خرما باید ساده و در عین حال زیبا باشد. از فونت های خوانا و جذاب استفاده شود و متناسب با محصول داخل بسته بندی باشد.
چه روش چاپی برای چاپ جعبه و کارتن خرما مناسب است؟
 • چاپ افست، کیفیتی بالا ارائه می‌دهد، اما هزینه‌ای بالاتر دارد.
 • چاپ فلکسو، برای چاپ طرح‌های ساده و تک رنگ مناسب است و قیمت مناسب‌تری دارد.
 • چاپ دیجیتال، برای تیراژهای پایین و چاپ طرح‌های متغیر مناسب است، اما هزینه‌ای بالاتر از چاپ فلکسو دارد.
چگونه می‌توانم قیمت چاپ جعبه و کارتن خرما را کاهش دهم؟
 • از مقواهای ارزان‌تر استفاده کنید.
 • طرح ساده‌ای انتخاب کنید.
 • در تیراژ بالا چاپ کنید.
 • از خدمات پس از چاپ صرف نظر کنید.
 • از آپاچاپ استعلام قیمت جعبه خرما بگیرید.
از کجا می‌توانم چاپ جعبه و کارتن خرما را سفارش دهم؟
برای سفارش چاپ جعبه خرما و کارتن آن میتوانید با شماره 33919247-021 تماس بگیرید.
مدت زمان چاپ جعبه و کارتن خرما چقدر است؟
مدت زمان چاپ به تیراژ، نوع چاپ و طرح مورد نظر شما بستگی دارد. به طور کلی، چاپ جعبه و کارتن خرما در تیراژهای متوسط، بین 2 تا 3 هفته طول می‌کشد.
آیا ضمانتی برای کیفیت چاپ جعبه و کارتن خرما وجود دارد؟
بله در آپاچاپ تمامی خدمات چاپ جعبه و بسته بندی با تضمین کیفیت انجام میشود.
چگونه می‌توانم نمونه‌ای از چاپ جعبه و کارتن خرما را ببینم؟
در آپاچاپ بعد از ثبت سفارش جعبه خرما و قبل از تولید انبوه آن، نمونه اولیه جعبه خرما را برای شما ارسال میکند تا در صورت وجود تغییرات، اصلاحات خود را اعلام کنید.

آپــــــاچــــاپ

آپاچاپ با نام قدیمی آپادانا  با سه دهه فعالیت در زمینه  چاپ جعبه، چاپ کاتالوگ ،چاپ هارد باکس، چاپ کارتن ، چاپ هولوگرام ، چاپ ساک دستی و … آمادگی ارائه خدمات و عقد قرارداد با ارگان ها ، سازمان ها ، کارخانه ها و مراکز دیگر می باشد. هدف ما جلب رضایت شما می باشد.

راههای ارتباط با ما

تلفن سفارشات
09125225155 – 09305225155
ادرس دفتر مرکزی
تهران- خیابان جمهوری نرسیده به میدان بهارستان – کوچه مراغه ای –پلاک 3- طبقه 4- واحد 404

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *