معرفی

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا


مشتری مداری، کیفیت، روابط حرفه‌ای و تمایز محصولات مشتریان از ارکان اصلی این مجموعه است که بـه لطـف پروردگـار و بـا استفـاده از به روز ترین ماشیـن آلات صنعـت چـاپ و نیـروی انسانی متخصـص، در کنـار نـوین ترین شیوه‌هـا در بازاریابی و ایده پردازی و تشکیــل اتــاق فــکر متشـکل از طراحــان، کــارشناســان بازاریابــی و متخصصان صنعت چاپ و بسته بندی و مدیریت تلاش و توانایی پرسنل مجموعه در راستای موفقیت مجموعه و مشتریان توانستـه‌ایــم به این هــدف دست پیدا کنیم.

آتلیه طراحی مجتمع چاپ آپادانا با در اختیار داشتن کادری مجرب و تحصیل کرده در رشته گرافیک، آماده طراحی و اجرای خلاقانه ترین شیوه‌های طراحی نوین روز دنیا است. تیم طراحی آپادانا همراه با متخصصین مجتمع چاپ آپادانا اتاق فکری را تشکیل داده‌اند تا برای خاص ترین و کارآمدترین نیازهای چاپی و تبلیغاتی مشتریان عزیز آماده ارائه طرح‌ها و ایده‌های ناب تبلیغاتی و چاپی به بهترین شکل ممکن باشند.


ارتباط با ما مشاهده نمونه کارها

چاپ کاتالوگ و بروشور

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا
مجتمع چاپ آپادانا با داشتن تجهیزات کامل و به روز چاپ و آتلیه طراحی فوق حرفه‌ای مفتخر به انجام کلیه امور چاپ افست است.

چاپ هولوگرام

طراحی و چاپ هولوگرام
چاپ انواع هولوگرام به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای، هولوگرام‌های دو بعدی و سه بعدی و ...

بسته بندی و جعبه سازی

طراحی و چاپ بسته بندی و جعبه سازی
چاپ جعبه شکلات، چاپ جعبه کادوئی و فانتزی عطر و ادکلن، چاپ جعبه آرایشی و بهداشتی، چاپ جعبه صنایع غذایی با مقوای بهداشتی و پشت توسی، چاپ جعبه متالایز

هدایای تبلیغاتی

مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا
تولید خاص ترین و منحصر به فرد ترین هدایای تبلیغاتی با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت کاملا تخصصی توسط مچموعه آپادانا

چاپ و تولید تخصصی انواع جعبه

برای فروش محصول و برند سازی،جعبه چه نوع طرح و شکلی باید داشته باشد؟ مطمئنا زمانی که شما ساخت جعبه ای  را برای محصول خود انتخاب می‌کنید و آن را در فروشگاه قرار می‌دهید، این انتظار را دارید که چاپ جعبه مورد نظر شما در دید اول، نظر مشتری را جلب کند.

چرا که بیشتر محصولات ابتدا باید در دید مخاطب جذاب باشند تا نتیجۀ دلخواه را دریافت کنید.

دقت در ساخت جعبه  سفارشی فقط مربوط به رضایت مشتری نیست، اگرچه مطمئناً در نظر اول کمک می‌کنند، اما باید بیان کرد آنها همچنین در زمینۀ تبلیغات کمک شایانی خواهند کرد، به شکلی که محصول شما در قالب جعبۀ چاپ شده به جهانیان معرفی خواهد شد و همان چاپ جعبه و جعبه سازی  است که برند شما را نمایش می‌دهد.  

قبل از اینکه مشتری محصول شما را ببیند، جعبه ‌ای را که محصول  در آن قرار دارد مشاهده می‌کند.

شما می‌توانید با طراحی منحصر به فرد یک جعبه و چاپ با کیفیت آن، برند و فعالیت خود را به راحتی به مشتریان نشان دهید و او را جذب کار خود کنید. مسلما چنین شرایطی زمانی فراهم خواهد شد که شما طرحی مناسب با کیفیت چاپ  و جعبه سازی مناسبی داشته باشید. با چاپ جعبه ‌های سفارشی در مجموعه چاپ آپادانا می‌توانید رنگ، جنس و خدمات پس ازچاپ دلخواه خود را انتخاب کنید، و همچنین با لوگوی خود یک طرح جدید و منحصر به فرد ایجاد کنید و جعبه‌ ها را در کمترین زمان ممکن با بهترین طراحی و کیفیت دریافت کنید.