مجموعه خدمات

چاپ لیبل پشت چسبدار


امروزه برچسب ها بسیار متنوع شده اند و در نتیجه دستگاههایچاپ آنها نیز بسیار انعطاف پذیر و طیف تجهیزات جانبی آن هاوسیع شده است . برچسب ممکن است حاوی توضیحاتی درباره یمحصول باشد و یا این که محتوای تبلیغاتی داشته باشددر عین حال می تواند جنبه امنیتی نیز داشته باشد.

برچسب معمولا چاپ و بسته بندی را حذف میکند ، به طور مثال به جای چاپ روی یک بطــری پلاستیکی ، انتقال اطلاعات محصول وجذاب کردن بطری توسط برچسب با هزینه ای به مراتب کمتر ازبسته بندی انجام میگیرد.


مشاهده نمونه کارها

طراحی و چاپ انواع لیبل


میزان کارایی برچسب ، تعیین کنندهروش چاپی آن نیز هست . برای مقال چاپ برچسب مخصوص بطریشامپو باید توسط روشی انجام شود که اطلاعات چاپ شده تحتتاثیر رطوبت هوا و آب از بین نرود .یکی از ویژگی های چاپ برچسبمعمولا این است که بتواند خردار را جذب کند و این احساس را در اوبوجود آورد که محصول از کیفیت ویژه ای برخوردار است .

به همین دلیل در چاپ آن از انواع جلوه های ویژه مانند طلا کوبی ، برجسته سازی ، ورنی و یووی استفاده می شود.

طراحی و چاپ انواع لیبل ها توسط مجتمع چاپ و بسته بندی آپادانا
  • طراحی و چاپ لیبل شیشه ای دو رو چاپ
  • طراحی و چاپ انواع لیبل پشت چسبدار طلاکوب
  • چاپ انواع لیبل با پوشش یووی و سلفون
  • طراحی و چاپ انواع لیبل جهت مصارف صنعتی
  • چاپ و طراحی انواع لیبل جهت موادغذایی و…
  • طراحی و چاپ انواع لیبل پی وی سی مات و شفاف

چاپ لیبل  هولوگرام/جعبه/چاپ جعبه/ هارد باکس/چاپ هارد باکس/هولوگرام/ چاپ کارتن لمینتی/کارتن لمینتی/ کاتالوگ/چاپ کاتالوگ/ ساک دستی/ چاپ ساک دستی/ جعبه دارویی/ جعبه شکلات/ جعبه خرما/ جعبه دستمال کاغذی/ جعبه پیراهن/چاپ سررسید

آتلیه طراحی مجتمع چاپ آپادانا با در اختیار داشتن کادری مجرب و تحصیل کرده در رشته گرافیک، آماده طراحی و اجرای خلاقانه ترین شیوه‌های طراحی روز دنیا است. تیم طراحی آپادانا همراه با متخصصین مجتمع چاپ آپادانا اتاق فکری را تشکیل داده‌اند تا برای خاص ترین و کارآمدترین نیازهای چاپی و تبلیغاتی مشتریان عزیز، آماده ارائه طرح‌ها و ایده‌های ناب تبلیغاتی و چاپی به بهترین شکل ممکن باشند.