مجموعه خدمات

چاپ هاردباکس (جعبه سخت)


هارد باکس ها از جمله مقاوم ترین و شیک ترین نوع بسته بندی ها به حساب می آید که با طراحی بسته بندی مناسب دارای بار گرافیکی و زیبایی منحصر به فردی خواهند شد.

این نوع بسته بندی در صنایع تجاری و غذایی محبوبیت فراوانی دارند . چاپ و بسته بندی آپادانا با استفاده از بروزترین تکنولوژی و ماشین آلات پیشرفته جهت چاپ هاردباکس ها با مغزی چوبی و مقوایی و در تیرازهای گوناگون در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

نمونه های تولید شده

نمونه هاردباکس های تولید شده


ساخت جعبه سخت (هارد باکس)

امروزه ساخت جعبه سخت(هارد باکس) در حال تبدیل شدن به یک صنعت مهم و اساسی است و طی سال‌های اخیر اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. جعبه سازی اولین مرحله پس از مرحله تولید هر محصولی است و برخی از کارخانه‌ها حتی پیش از تولید محصول اقدام به تولید جعبه یا بسته بندی محصولات خود کرده‌اند. مدتی است که با فاصله گرفتن بیشتر از روش‌های سنتی تولید و بروز علاقۀ بیشتر نسبت به مدرن شدن، ساخت جعبه سخت (هارد باکس) اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

با این حال، در گذشته نه چندان دور، جعبه‌های سخت( هارد باکس) در کارگاه‌ها ساخته می‌شده و بیشتر شبیه به صنایع دستی بوده ، تا یک محصول با تولید انبوه و صنعتی.

جالب اینجاست که در همان دوره‌ای که ایران در تلاش برای ارتقا و نوسازی فناوری ساخت جعبه‌های سخت خود بود، کارخانه‌های تخصصی تولید ماشین‌های جعبه سازی، در سراسر جهان گام‌های بزرگی در زمینۀ تولید ماشین آلات ساخت جعبه‌های سخت مدرن و روش‌های جدید ساخت جعبه‌های سخت (هارد باکس) برداشته‌اند.